OGŁOSZENIA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.

Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu.

Dziś gościmy ks. Jacka Zakrzewskiego Pallotyna prowadzącego Fundację Pojednanie dla osób uzależnionych . Bóg zapłać za wygłoszone słowo i świadectwo życia.

W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III SP na pierwsze spotkanie formacyjne po Msz św. o godz. 12 00.

Rodziców i młodzież pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy w następną niedzielę po mszy św. o godz. 10 00 na spotkanie.

Zachęcamy do podjęcia Adoracja Najświętszego Sakramentu - Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli stały dyżur godzinnej adoracji w ciągu tygodnia i trwają w nim nieprzerwanie. W kruchcie kościoła można wpisać się na wygodną dla siebie godzinę i podjąć stały dyżur adoracji Najświętszego.

Ogłoszenie kurialne :

Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego. W tym roku rusza ono na trzech poziomach. Małżonków organizatorzy zapraszają na pięć spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny. Rodziców na pięć spotkań poświęconych sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci, a narzeczonych na pięć spotkań poświęconych solidnemu przygotowaniu do małżeństwa. Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego będą zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w parafii. Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej.
«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
(86) 218-04-83

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2020. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży