OGŁOSZENIA


VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 r.

Trwamy w  miesiącu maju, w szczególny sposób poświęconym Maryi. Codziennie po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, podczas których będziemy śpiewać litanię loretańską.

W niedzielę, 4 czerwca, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tzw. Zielone Świątki. Do tej Uroczystości przygotowujemy się poprzez nowennę, którą będziemy odmawiać od najbliższego piątku, 27 maja, po wieczornej Mszy Świętej. Warto też pamiętać, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy. Mamy więc jeszcze czas wypełnić przykazanie kościelne nakazujące spowiedź i Komunię świętą wielkanocną.

W czwartek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji wszystkim mamom tej parafii chcemy przekazać słowa uznania, szacunku i wdzięczności, pamiętając, jak wiele w rodzinach od matki zależy. Każdy z nas z pewnością osobiście w tym dniu zwróci się do swojej matki z gestem wdzięczności za trud przez nią podejmowany, a z modlitwą w stronę matek, które są już po drugiej stronie życia.

Dziękujemy za ofiary składane w poczuciu odpowiedzialności za naszą świątynię na konto parafialne oraz ofiarodawcom anonimowym. Dziękuję za ofiarę złożoną w kwocie przez rodziców i młodzież która przyjęła sakrament bierzmowania. Bóg zapłać za wszelką okazaną życzliwość i pomoc.

W duchu przygotowań do XX lecia istnienia naszej parafii, pragniemy stworzyć orkiestrę parafialną. Zapraszamy osoby chętne do włączenia się w to nowe  dzieło. Zapisy prowadzi ks. Waldemar.

W dniu dzisiejszym parafia w Drozdowie zaprasza na koncert Maryjny o godz. 18 00 w wykonaniu ks. Zbigniewa Stępniaka.

W dniach 1 - 3 lipca 2022 r będzie organizowana XX Łomżyńska Piesza Pielgrzymka do Hodyszewa, Matki Pojednania, pod hasłem „
Posłani w pokoju Chrystusa do Maryi”. W tym roku będzie możliwość uczestniczenia  w dwóch formach: pieszej  i rowerowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w zakrystii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
(86) 218-04-83

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2022. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży