OGŁOSZENIA


V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26 III 2023

Obecny  czas zachęca do bardziej intensywnej modlitwy. Dlatego zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

Już na stałe w wielkopostny krajobraz wpisują się Ekstremalna Droga Krzyżowa, będąca dla wielu głębokim przeżyciem duchowym. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w nocy z 31 marca na 1 kwietnia . Rozpoczynamy w naszej parafii Mszą św. o godz. 17 00. Do wyboru mamy dwie trasy, 41 km i 30 km . Jest ona szczególną inicjatywą pozwalającą oderwać się od codziennych spraw, w ciszy i samotności rozmawiać z Bogiem). Zapisy poprzez stronę www.edk.org.pl/trasy.

1.IV w sobotę  będzie Dzień Skupienia połączony z sakramentem pojednania prowadzony przez Szkolę Ewangelizację Dobrego Pasterza z naszej Diecezji.   Msze św. o godz. 9 00, 16 30 i 18 30. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania przed Świętami Wielkanocnymi. Rekolekcje wielkopostne  w tym roku z racji Jubileuszu 20-lecia naszej parafii  połączone będą z Misjami  świętymi, które odbędą się od 14 do 21 maja. 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie utrzymania naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelką pomoc i życzliwość. Dziękujemy za  ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa z Kręgu Szensztackiego św. Józefa, Odnowy w Duchu św. ofiarodawcom indywidualnym .

 

W niedzielę 2 IV przypada także 18  rocznica śmierci Świętego Jana Pawła II. Nasz Wielki Rodak nazywany jest Sługą Miłosierdzia. Módlmy się przez jego wstawiennictwo o miłosierdzie dla nas i całego świata. Po mszy św. o godz. 12 00 wyruszą z łomżyńskich parafii Marsze Papieskie w intencji dziękczynnej za osobę Jana Pawła II. Spotkanie wszystkich uczestników będzie przy ołtarzu Papieskim. Serdecznie zapraszamy.

 


 

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra każdego dnia. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.


«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
+48 739 135 949

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2023. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży