OGŁOSZENIA


VI  NIEDZIELA WIELKANOCNA 9 V 2021 r

 

Świętowanie niedzieli, to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał swoje życie aby nas zbawić, abyśmy my mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.

 

Przypominamy, że w czasie wielkanocnym jesteśmy zobowiązani przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania. Powoli czas ten zbliża się do końca, zadbajmy więc o sumienne wypełnienie tego chrześcijańskiego obowiązku.

 

Dziś o godz. 18 45 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Bóg zapłać wszystkim, którzy w poczuciu odpowiedzialności składają „dary serca”  ofiary na rzecz naszej parafii. Dziękujemy rodzinom oraz ofiarodawcom składającym na konto parafialne.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Idziemy”, który jest do nabycia po Mszach Świętych. W tym numerze ciekawe artykuły na tematy z życia Kościoła.

W ramach pomocy misjom rozpoczynamy zbiórkę starych telefonów komórkowych, zużytych baterii, klocków lego. Materiały te składamy do kartonów ustawionych  w wejściu do kościoła.

 

Od jutra Krucjata Różańcowa zaprasza przez 7 dni o godz. 17 00 na różaniec w intencji „ Polski wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii aby Chrystus królował w sercach Polaków  i w państwie Polskim”.

W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie.

15 maja 2021 roku, w naszej parafii rozpoczniemy doroczne uroczystości ku czci św. Andrzeja Boboli.  W tym roku Procesja Bobolańska będzie miała charakter pielgrzymki motocyklistów, którzy będą jechać z relikwiami św. Andrzeja Boboli. Rozpocznie się ona o godz. 14 00  w klasztorze  O. Kapucynów a następnie uda się do trzech kościołów stacyjnych. Zadbajmy o przepisy sanitarne.

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
(86) 218-04-83

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2021. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży