OGŁOSZENIA

18 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.08.2020 r.


  1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Przez cały sierpień wyłożona jest Parafialna Księga Trzeźwości w kaplicy Matki Bożej Królowej Pokoju. Przez wpis do Księgi możemy zadeklarować swoją gotowość powstrzymania się od napojów alkoholowych.

  2. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

  3. 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii.

  4. Od 1 VIII tworzymy Grupę Białeą duchowego pielgrzymowania z naszą Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę. O godz. 20:30 będziemy gromadzić się w świątyni na odmawianiu różańca, a o godz. 21:00 odbędzie się procesja do Groty Maryjnej na Apel Jasnogórski.

  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Idziemy”, która jest do nabycia po Mszach Świętych. Dziękujemy parafianom troszczącym się o obejście naszego kościoła, a także składającym ofiary przeznaczone na potrzeby parafii.

  6. Dziękujemy za ofiary miesięczne od rodzin z bloku Rycerska 6 z racji nawiedzin obrazu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Msza św. za rodziny przyjmujące obraz Matki Bożej z tego bloku odbędzie się 27 IX o godz. 8:00.

  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na konto w formie darowizny.

  8. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie w ich intencji. Zmarłym w ostatnim czasie parafianom pragniemy wypraszać dar życia wiecznego.
«Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.
Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.»
- J 11, 25-26
Image
Email
kancelaria@andrzejbobola.pl

Telefon
(86) 218-04-83

Adres
ul. Wąska 93, 18-400 Łomża
Copyright © 2020. All Rights Reserved.

Parafia Andrzeja Boboli w Łomży