Ewangelia na każdy dzień

  • Trzecia Niedziela zwykła(Jon 3,1-5. 10)Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał i...

Msze święte

Poniedziałek  godz. 7.30, 18.00
 Wtorek  godz. 7.30, 18.00
 Środa  godz. 7.30, 18.00
 Czwartek  godz. 7.30, 18.00
 Piątek  godz. 7.30, 18.00
 Sobota  godz. 7.30, 15.00, 18.00
Niedziela i Święta

 godz. 8.00, 10.00,12:00, 18:00

TV Andrzej Bobola

Drukuj

XIV Rocznica powstania naszej Parafii

4/5 marca 2017 r. Jubileuszu XIV rocznicy powstania parafii św. Andrzeja Bobolii .

W tych dniach w naszej parafii będziemy mogli się modlić i adorować Krzyż, z którego Jezus w cudowny sposób uratował życie rodzinie podczas działań wojennych. Kustoszem cudownych relikwii będzie ks. Kazimierz Chrostowski z Stoczka Warmińskiego.

Porządek  nawiedzin :

4 III 2017r. Kościół Rektoralny w Podgórzu :

godz. 17 00 Msza święta i wspólna modlitwa.

5 III 2017 r. Kościół Parafialny w Łomży:

Modlitwa z adoracją Krzyża po każdej Mszy św.  godz. 8 00, 10 00, 12 00, 18 00.

Są w życiu daty, o których się pamięta, które wywołują wspomnienia, wobec których nie jest się obojętnym. Często są to prywatne wydarzenia, drogie sercu i niezwykle istotne. Jednakże wspólnotowy charakter życia każdego człowieka, wpisuje się faktami, które dotyczą grup czy narodów. Powołanie do istnienia naszej parafii św. Andrzeja Boboli uczynino 4 III 2003 roku jest datą ważną dla nas żyjących, jak i dalszych pokoleń związanych z naszą wspólnotą. Jednak z perspektywy czasu życia człowieka jest to już okres niebagatelny. Niezahamowany upływ czasu powoduje, że coraz mniej wokół nas bezpośrednich świadków tworzenia się samodzielnej wspólnoty parafialnej w Łomży. Dlatego też rocznica ta staje się dla nas inspiracją, aby choć przez chwilę poddać się wspomnieniom. Nasz parafialny zapisek, to dowód, że poważnie traktujemy zobowiązanie: "Wiary ojców nie utracę - przodkom moim wstydu nie przyniosę".

Dane teleadresowe

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Andrzeja Boboli
ul. Wąska 93
18-400 Łomża

tel./fax: +86 218 04 83

pieczec kosciola

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information